REZULTATI  REGATA  u    2017

 

Prvenstvo Srbije 2017     MIKRO    FIN    LSD    LRD    L4.7    OPTI

 

 

 

BERBANSKI DANI - Palic

SARLOV KUP - Smederevo

BALKANIJADA - Turska

42. KUP ĐERDAPA-Donji Milanovc

EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE - Donji Milanovc

SAVSKI kup - Beograd

KUP GOLUPCA - Golubac

EVROPSKO PRVENSTVO OPTIMIST-Bugarska

MIKRO KUP GOLUPCA - Golubac

PALIĆKA JEDRA-Palić

LASER EVROPA KUP- RUMUNIJA

PRVENSTVO VOJVODINE - Palic

BELOCRKVANSKI KUP - Bela Crkva

TESKETOVA REGATA - Golubac

Pavla Lukića spust - Beograd

ZOKIJEVA REGATA optimist - Beograd

ZOKIJEVA REGATA krstasi - Beograd

EUROMIKRO KUP - Beograd

SEEOOC - Palic

PRVOMAJSKA REGATA - Palic

REFUL KUP - Palic

USKRŠNJA REGATA-Novi Sad
COCINA REGATA - Beograd
DAN SPORTA - Beograd
Easter Regatta - Slovenija
Memorijal Zlatana Pecenkovica - Hrvatska
 

 

 

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2016

 

Prvenstvo Srbije 2016     MIKRO    FIN    LSD    LRD    L4.7    OPTI

 

PRVENSTVO BEOGRADA

LAZINA REGATA

TROFEJ BEOGRADA  

JEDRIMO DUNAVOM ZAJEDNO

SARLOV KUP - SMEDEREVO

BERBANSKI DANI - PALIC

BALKANIJADA- Grcka

41.KUP ĐERDAPA- Donji Milanovac

EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE  - Donji Milanovac

LASER EVROPA KUP SRBUJA - Donji Milanovac

KUP GOLUPCA - Golubac

MIKRO KUP GOLUPCA - Golubac

MEMORIJAL SPASICA I MASERE - Tivat

PRVENSTVO VOJVODINE - Palic

PALIĆKA JEDRA- Palic

DAN DUNAVA - Smederevo

OPTIMIST PRVENSTVO SVETA - Portugal

LASER EVROPA KUP RUMUNIJA - Mamaja

Belgrade Cruiser Cup - Sava, Beograd

Belocrkvanski Kup - Bela Crkva

Pavla Lukića spust - Sava, Beograd

TESKETOVA REGATA

ZOKIJEVA REGATA-Beograd

EUROMIKRO KUP-Beograd

SEEOOC-Palic

PRVOMAJSKA REGATA-Palic

REFUL KUP-Palic

USKRŠNJA REGATA-Novi Sad

COCINA REGATA - Beograd

DAN SPORTA - Beograd

47.TROFEO PRINCESA SOFIA - Spanija

St. Maarten Hajneken regata - Kanari

LASER EVROPA KUP SLOVENIJA - Slovenija

EVROPSKO PRVENSTVO LASER - Spanija

REGATA DE CARNAVAL - Spanija

QATAR INTERNATIONAL REGATTA - Katar

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2015

 

 

 

Prvenstvo Srbije 2015     MIKRO    FIN    LSD    LRD    L4.7    OPTI

 

 

BERBANSKI DANI - Palic

RABACKA REGATA - Hrvatska

ŠARLOV KUP - Smederevo

Balkanijada - Golubac

40. KUP ĐERDAPA - Donji Milanovac

LASER EVROPA KUP SRBUJA- Donji Milanovac

Prvi SAVSKI kup - Beograd

KUP GOLUPCA - golubac

Memorijal Spasica i Masere - Tivat

MIKRO KUP GOLUPCA - Golubac

EVROPSKO PRVENSTVO LASER- Danska

EVROPSKO PRVENSTVO U RADIAL- Danaska

EVROPSKO PRVENSTVO OPTIMIST- Engleska

PRVENSTVO VOJVODINE - Palić

PALICKA JEDRA - Palic

KUP ZEMUNA - Golubac

CHOCO CUP - Mađarska

Belocrkvanski Kup - Bela Crkva

DAN DUNAVA - Smederevo

Pavla Lukića spust - Beograd

ZOKIJEVA REGATA MIKRO - Beograd

EURO MIKRO - Beograd

LASER EVROPA KUP - SLOVENIJA

SEEOOC - Palic

PRVOMAJSKA REGATA - Palic

REFUL KUP -Palić

USKRŠNJA REGATA - Novi Sad

LASER EVROPA KUP - Rumunija

COCINA REGATA - Beograd

DAN SPORTA - Beograd

PROLEĆNA  REGATA-Piran

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2014

 

Prvenstvo Srbije 2014     MIKRO    FIN    LSD    LRD    L4.7    OPTI

 

EURO MIKRO - Beograd

TROFEJ BEOGRADA - Beograd

ZEMUNSKA REGATA - Beograd

MIKRO KUP GOLUPCA - Golubac

SVETSKO PRVENSTVO - Španija

BERBANSKI DANI - Palić

ŠARLOV KUP -Smederevo

BALKANIJADA - Rumunija

39. KUP ĐERDAPA - Donji Milanovac

LASER EVROPA KUP SRBUJA- Donji Milanovac

KUP GOLUPCA - Golubac

NOA REGATA - Grcka

PRVENSTVO VOJVODINE - Palic

PALIĆKA JEDRA - Palić

KUP ZEMUNA - Golubac

DAN DUNAVA - Smederevo

ZOKIJEVA REGATA OPTIMIST - Beograd

ZOKIJEVA REGATA MIKRO - Beograd

Pavla Lukica spust - Beograd

SEEOOC-Palić

PRVOMAJSKA REGATA-Palic

REFUL KUP-Palic

SVETSKI KUP FRANCUSKA - hieres

EASTER REGATA - Slovenija

Izola Spring Cup - Slovenija

USKRŠNJA REGATA - Novi Sad

COCINA REGATA - Beograd

LASER EVROPA KUP - Slovenija

Athens Eurolymp Week-Grcka

PROLEĆNA  REGATA-Piran

MEMORIJAL ZLATANA PEČENKOVIĆA-Pula

 

 

 

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2013                         

 

prvenstVo Srbije 2013.     MIKRO,   FIN,   LSD,   LRD,   L4.7,   OPTI

 

 

MIKLAVZEVA REGATA- Slovenija

MARTINOVA REGATA- Slovenija

2. Helloween regata - Slovenija

JESENJI KUP GEMAXA - Beograd

trofej beograda - Beograd

ZEMUNSDKA REGATA - Zemun

PRVENNSTVO CRNE GORE - Tivat

Santander Trophy - Španija

Berbanski dani - Palic

Balkanijada - Makedonija

ŠARLOV KUP - Smederevo

KUP ĐERDAPA - Donji Milanovac

LASER EVROPA KUP-Srbija

KUP GOLUPCA - Golubac

PRVENSTVO VOJVODINE - Palić

PALIĆKA JEDRA - Palic

MIKRO KUP GOLUPCA - Golubac

EVROPSKO PRVENSTVO OPTIMIST - Madjarska

DAN DUNAVA - Smederevo

MONTENEGRO KUP - Herceg Novi

Kup jedrilicara sa Skvera  - Herceg Novi

CHOCO cup - Mađarska

BELOCRKVANSKI KUP-Bela Crkva

KUP ZEMUNA - Golubac

ZOKIJEVA REGATA-OPTIMIST-Beograd

ŠAMPIONAT DUNAVA EUROMIKRO - Beograd

SEEOOC - Palic

PRVOMAJSKA REGATA - Palic

USKRSNJA REGATA - Novi Sad

COCINA REGATA-Beograd

SPRING KUP-Slovenija

EASTER REGATA-Slovenija

LASER EVROPA KUP-Slovenija

prolećni kup-Slovenija

TROFEO MARCELLO CAMPOBASSO - Italija, Napulj

 

 

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2012                         

 

prvenstVo Srbije 2012.     470,   FIN,   LSD,   LRD,   L4.7,   OPTI

 

miklovževa regata - Piran

Jesenji kup gemax - Beograd

TROFEJ BEOGRADA - Beograd

ZEMUNSKA REGATA - Beograd

BERBANSKI DANI - Palic

BALKANIJADA - Grcka

SARLOV KUP - Smederevo

37.KUP ĐERDAPA - Donji Milanovac

KUP GOLUPCA - Golubac

PRVENSTVO EVROPE- Italija

DAN DUNAVA - Smederevo

EURO MIKRO SRBIJA - Beograd

BELOCRKVANSKI KUP - Bela Crkva

PAVLA LUKICA SPUST - Beograd

KUP ZEMUNA - Golubac

JEDRIMO ZAJEDNO - Beograd

ZOKIJEVA REGATA - Beograd

SVETSKO PRVENSTVO RADIAL - Nemacka

JEDRA BEOGRADA - Beograd

SVETSKO PRVENSTVO LASER - Nemacka

SEEOOC - Palic

PRVOMAJSKA - Palic

SVETSKI KUP FRANCUSKA-Francuska

MIKRO KUP ZEMUNA - Zemun

USKRŠNJA REGATA - Novi Sad

KUP ŠPANIJA -Španija

SPLIT OLYMPIC SAILING WEEK-Split

 

 

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2011                         

 

prvenstVo Srbije 2011    470, FIN, LSD, LRD, L4.7, OPTI

 

PRVENSTVO SVETA LASER-Australia

PRVENSTVO SVETA RADIAL-Australia

TROFEJ BEOGRADA - Beograd

JESENJI KUP GEMAX- Beograd

BERBANSKI DANI - Palic

BALKANIJADA - Turska

36. KUP ĐERDAPA - Donji Milanovac

KUP GOLUBCA - Golubac

EVROPSKO RADIAL - Helsinki

EVROPSKO LASER - Helsinki

BELOCRKVANSKI KUP - Bela Crkva

PAVLA LUKICA SPUST

ZOKIJEVA REGATA - Beograd

KUP ZEMUNA - Golubac

SEEOOC - Palić

PRVOMAJSKA REGATA - Palić

SVETSKI KUP HYERES - Francuska

uskršnja regata - novi sad

zeleno srce srbije - bovan

COCINA REGATA - Beograd

SPLIT OLYMPIC SAILING WEEK-Split

 

 

 

REZULTATI  REGATA  u    2010                         

 

 

prvenstVo Srbije:        470, FIN, LSD, LRD, L4.7, OPTI

 

 

ZEMUNSKA REGATA - Zemun

TROFEJ BEOGRADA - BEOGRAD

JESENJI KUP GEMAX - Beograd

KUP GOLUPCA - Golubac

PAVLA LUKIĆA SPUST - Beograd

BERBANSKI DANI - Palić

BALKANIJADA - Bugarska

35. KUP DJERDAPA- Donji Milanovac

PRESIDENT'S CUP - ISTANBUL

MIKRO KUP GOLUPCA-Golubac

PRVENSTVO VOJVODINE-Palic

OPTIMIST EVROPSKO PRVENSTVO-Poljska

RADIAL SVETSKO PRVENSTVO-Škotska

MONTENEGRO KUP - Herceg Novi

EVROPSKO LASER - Estonija

KUP ZEMUNA - Golubac

ZOKIJEVA REGATA- Zemun

KUP JUGOISTOČNE EVROPE- Palić

PRVOMAJSKA REGATA - Palić

SVETSKI KUP HYERES - Francuska

ZELENO SRCE SRBIJE - Bovan

LASER EVROPA KUP TORBOLE - Italija

COCINA REGATA-Beograd

LASER EVROPA KUP LUGANO - Švajcarska

USKRŠNJA REGATA - Novi Sad

SPRING CUP-Izola

Split Olimpik Sailin Week - Split

Athens Eurolymp Week - Grčka

NOVOGODIŠNJA REGATA - Kipar

 

REZULTATI  REGATA  u    2009                         

 

SVETSKI KUP-Melburn

REGATA PERT-Pert

SV. NIKOLA - Pula

Royal Perth Yacht Club Mini Series-Pert

MARTINOVA REGATA- Izola

OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE-Opatija

ZEMUNSKA REGATA-Zemun

TRFEJ BEOGRADA-Savsko jezero

JESENJI KUP GEMAX-Beograd

PRVENSTVO BEOGRADA-Zemun

BERBANSKI DANI - Palic

CAR KONSTANTIN - Bovan

42. Balkanijada - Donji Milanovac

34.KUP DJERDAPA - Donji Milanovac

KUP GOLUBCA - Golubac

SVETSKO PRVENSTVO MLADIH - Brazil

EVROPSKO PRVENSTVO OPTIMIST-Slovenija

BELOCRKVANSKI KUP-Bela Crkva

DELTA LLOYD SVETSKI KUP-Holandija

KUP ZEMUNA-Golubac

ZOKIJEVA REGATA- Beograd

LASER EVROPA KUP-Hoorh, Holandija

PRVENSTVO VOJVODINE- Palić

KUP JUGOISTOČNE EVROPE - Palić

EUROLYMP GARDA - Italija

PRVOMAJSKA REGATA-Palić

KUP NIŠA - Bovan

COCINA REGATA-Beograd

SPRING CUP-Izola

nokia ester regata-Portorož

Uskršnja regata - Novi Sad

40 TROFEO PRINCESA SOFIA - španija

Athens Eurolymp Week - Grčka

SPRING MEETING PIRAN -Strujan

 

REZULTATI  REGATA  u    2008                           

 

St.Nikola-Pula

PRVANSTVO HRVATSKE - Zadar

EVROPA KUP - Portugalija

ZEMUNSKA REGATA-Zemun

PRVENSTVO BEOGRADA-Zemun

BERBANSKI DANI - Palić

CAR KONSTANTI - Bovan

BALKANIJADA - Rumunija

KUP DJERDAPA - Donji Milanovac

LASER 4.7 SVETSKO PRVENSTVO - Trogir

KUP GOLUBCA - Golubac

PRVENSTVO M550 - Golubac

OPTIMIST SVETSKO PRVENSTVO - Turska

LASER EVROPSKO PRVENSTVO-Belgija

RADIAL EVROPSKO PRVENSTVO-Belgija

EVROPA KUP - Nemačka

SVETSKO PRVENSTVO RADIAL JUNIORI - Danska

INSTANBUL OPTIMIST WEEK- Turska

EVROPSKO OPTIMIST - Italija

BELOCRKVANSKI KUP-Bela Crkva

LASER CUP ITALIJE- Pescara

KUP NIŠA - Golubac

DELTA LLOYD REGATA-Holandija

LASER ILe HOORN- Holandija

KUP JUGOISTOČNE EVROPE - Palić

ZOKIJEVA REGATA - Savsko jezero

Prvomajska regata - Palic

TIMSKO PRVENSTVO DRŽAVE-Palić

PROLECNI KUP GEMAX - Palic

USKRŠNJA REGATA - Novi Sad

BOVANSKO JEZERO- Sokobanja

EVROPA kUP-LUGANO

COCINA REGATA- Beograd

EVROPA kUP-andora

EVROPA kUP-Hyeres

SPRING CUP-Izola

nokia ester regata-Portorož

Radial svetsko prvenstvo - Novi Zeland

laser svetsko prvenstvo - Australija 

2.Winter Cup Marsala-Sicilija

 

REZULTATI SA REGATA   2007         

 

1.Winter Cup Marsala-Sicilija

Eurolymp 2007 Atina

EVROPA KUP - ANDORA

Spomladinski pokal-Portorož

COCINA REGATA

SPRING CUP-Izola

PROLEĆNI KUP GEMAXA

PRVENSTVO VOJVODINE-PALIĆ

PRVOMAJSKA REGATA-PALIĆ

PRVENSTVO JUGOISTOČNE EVROPE-PALIĆ

MEMORIJAL Zoran Radosavljević - Beograd

BELOCRKVANSKI KUP 2007

MEMORIJAL-JUGOLE GRAKALIC-HERCEG NOVI

MONTENEGRO KUP 2007

EVROPSKO - OPTIMIST - GRČKA

SVETSKO, OPTIMIST - ITALIJA

SVETSKO, STANDARD RADIJAL - PORTUGALIJA

SVETSKO RADIAL - HOLANDIJA

EVROPSKO RADIAL - HOLANDIJA

ILINDENSKA REGATA- OHRID

PRVENSTVO DRŽAVE- GOLUBAC

32 KUP ĐERDAPA- D. MILANOVAC

BALKANIJADA 2007-GRČKA

LASER EVROPA KUP 2007-Portugal

JESENJI KUP GEMAXA-Beograd

TROFEJ BEOGRADA - OPTIMIST

OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE- SPLIT

JESENSKI POKAL - PORTOROŽ

MARTINOVA REGATA - IZOLA

cup opatija 2007 - opatija

SV.NIKOLA- PULA    < OPTIMIST     LASER>

NOVOGODIŠNJA REGATA - HVAR

LASER EVROPA KUP

 

REZULTATI SA REGATA   2006                           

 

Prvomajska - Palić

Prvenstvo Vojvodine - Palić

Plolećni kup - Golubac

Međunarodna regata Sofia

Belocrkvanski kup

Državno prvenstvo klasa M550

Kup Golupca

31 Karnex Kup Đerdapa

Prvenstvo AJK-beograda

Prvenstvo Srbije-Palić

Trofej Beograda - Zemun

Trofej Beograda - Optimisti

 

REZULTATI SA REGATA  sezna 2005

 

SOFIJA 2005- Međunarodna regata

KRITERIJSKA REGATA JSS- GOLUBAC

24. MAJ ISKAR - Internacionalna regata

Prvenstvo SCG - Herceg Novi

Montenegro seiling kup 2005

EVROPSKO PRVENSTVO LASER 4.7-IZOLA

SVETSKO PRVENSTVO OPTIMIST-ST MORIC

EVROPSKO PRVENSTVO LASER Radijal-SPLIT

KUP GOLUBCA 2005

30 BMW KUP ĐERDAPA 2005

37 balkanijada za olimpijske klase- VARNA

BERBANSKI DANI - PALIĆ

TROFEJ BEOGRADA SENIORI 2005

HYPO GEMAX REGATA

TROFEJ BEOGRADA 2005

ZEMUNSKA REGATA 2005

MB550 RACE 2005

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright ©AJK-Beograd, Sva prava zadržana.  Akademskijedriličarski klub beograd,  www.ajk-beograd.com ajkbeograd@yahoo.com